بایگانی نوشته‌ها


سامانه مودیان چیست؟

سامانه مودیان (Taxpayer system) سامانه‌ای است که مودیان مالیاتی مشمول از آن برای ارسال صورت حساب الکترونیکی و اتصال پایانه های فروشگاهی خود استفاده می‌کنند.

حسابداری

امروزه حسابداری (accounting) به عنوان یکی از رشته‌های تحصیلی پرطرفدار به‌حساب می‌آید که سالانه تعداد زیادی از دانشجویان در این رشته فارغ التحصیل می‌شوند. شما به هر اداره، کارخانه، شرکت و به طور کلی به هر جایی که سر بزنید؛ غیر ممکن است که در آن‌جا واحد حسابداری و یا یک فرد مرتبط را مشاهده نکنید. گفتنی است که آینده کاری حسابداری بسیار خوب پیش‌بینی می‌شود.

آشنایی با رشته حسابداری

آشنایی با رشته حسابداری

در دهه اخیر با پیشرفت در حوزه‌های مختلف، تغییراتی زیادی در مدل کسب و کارها به وجود آمد؛ تغییراتی که باعث شد مدیریت بسیاری از فرایندهای مالی و حسابداری در سازمان‌ها و شرکت با پیچیدگی‌های زیادی همراه شود و نیاز به نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه حسابداری احساس شود.

13 بهترین نرم افزار حسابداری در ایران و مزایا و معایب آنها

13 بهترین نرم افزار حسابداری در ایران و مزایا و معایب آنها

نرم افزار حسابداری حالا عضو لاینفک همه کسب‌وکارهاست؛ چه به‌صورت نرم افزار حسابداری شرکتی و چه به‌صورت نرم افزار حسابداری فروشگاهی. همین مسئله باعث شده است تا دغدغه تازه‌ای نزد صاحبان کسب‌وکار و مدیران مالی آن‌ها شکل بگیرد و آن پیدا کردن بهترین نرم افزار حسابداری برای فروشگاه یا شرکت آن‌ها است.

صادرات به عراق و افغانستان

صادرات به عراق و افغانستان

صادرات به عراق و افغانستان ، با افزایش نرخ تورم در ایران و همچنین افزایش تحریم ها بر علیه ایران کشور های که توانایی برقراری ارتباط با ما را دارند . بسیار زیاد است . یکی از کشور های عراق و افغانستان می باشد .ارتباط ایران با این دو کشور در خال حاضر خوب است . با اختلاف نرخ ارزی و پایین آمدن نرخ ارز در ایران به تبع رقم کالاها در ایران بسیار ارزان تر شده است .بنابراین تمایل شرکت های خارجی تمایل به خرید از ایران را دارند.

پارساحساب ایرانیان رو حتما توی اینستاگرام دنبال کنید برای اطلاعات بروز حسابداری و مالیاتی...
ورود به پیج
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...